top of page
IFT Report Logo.JPG

Wartość przewodności cieplnej

Zobacz także:

Właściciele domów

Nawet do 80% enrgii utraconej przez okno przenikia przez jego krawędzie...

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Ciepła ramka dystansowa , taka jak Thermobar ma na celu zminimalizowanie tych straty energii. Termo- Komponenty ciepłej krawędzi używane są do zespolenia szyb termoizolacyjnych. Wyprodukowane są z materiałów bardziej wydajnych termicznie w porównaniu do szyb zespolonych standardowo przy użyciu profili z aluminium lub stali.

 

Zalety stosowania ciepłej ramki Thermobar:

1)  Skuteczny sposób na poprawę wydajności energetycznej budynków i okien.

2)  Przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej domów jednorodzinnych.

3)  Zmniejszone straty ciepła do 94% na krawędzi okna.

4)  Eliminuje ryzyko rozwoju pleśni, grzybów i innych potencjalnie szkodliwych bakterii poprzez zmniejszenie kondensacji nawet o 70% . Szczególnie ważne dla spełnienia standardów mieszkaniowych w sektorze publicznym.

5)  Estetyka – Thermobar dostępny jest w wybranych kolorach z subtelnym wykończeniem matowym co wyróżnia go od standardowych profili aluminiowych.

6)  Zespolenia jedno i dwukomorowe – Thermobar dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów co umożliwia produkcję wysokiej wydajności zespoleń zarówno jedno jak i dwukomorowych.

7) Thermobar posiada certyfikat domu pasywnego oraz otrzymał ocenę phA „Komponent zaawansowany” (phA+ z Hot Melt). Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Zaawansowana technologia, zaprojektowana tak aby zminimalizować straty energii przez Twoje okna

bottom of page